1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: drobnokomorkowy rak płuca mojego tatusia
slawek szreder

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6943

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-03-05, 07:55   Temat: drobnokomorkowy rak pluca mojego taty (c.d)
Dzien dobry! Obecnie moj tata jest po 3 serii chemioterapii, czuje sie nawet dobrze. Po 2 serii miall badanie TK, ktore nie wykazalo regresji jak i remisji,stan stabilny. Tata jest leczony na drobnokomorkowego raka pluca karboplatyna 580mg i etopozytem (VP16 200MG).Moglby ktos podac w jakich dawkach te leki sa zazwyczaj podawane pacjentom, i czy nie powinna byc podawana chemia mieszana w tym przypadku-duzo czytalem na ten temat,ponoc jest efektywniejsza.Dziekuje za pomoc.
  Temat: drobnokomorkowy rak płuca mojego tatusia
slawek szreder

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6943

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-07, 13:44   Temat: drobnokomorkowy rak płuca mojego tatusia
Dziendobry.obecnie moj tatus jest po 2 chemii, po powrocie do domu dostał silnego rozwolnienia, ktore utrzymuje sie drugi dzien.Lekarz mowi,ze to czeste skutki uboczne po takim leczeniu,a do tego jest bardzo oslabiony.Jednak zastanawia mnie to, ze tatus po 1 chemii nie mial tego problemu-wrecz przeciwnie.Co moze byc przyczyna skoro sklad lekow chemioterapii sie nie zmienil?Moze istnieje jakis dobry lek na te dolegliwosc,prosze o nazwe,rowniez cos na wzmocnienie organizmu. Jesli post ten jest w niewlasciwym dziale,prosze o przeniesienie,dziekuje.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group